Naujos įmonės vadovas bus iš CHS.

Naujos įmonės vadovas bus iš CHS.

Robertsas sakė, kad perversmas, kuris galėjo kilti pakeitus struktūrą, gali „gerai įstumti“ kai kurias valstijas į „mirties spiralę“, atkartodamas sveikatos priežiūros pramonės argumentus.

Ekspertai perspėjo, kad drastiški mokesčių kreditų struktūros pokyčiai arba ilgalaikis neapibrėžtumas gali pakenkti įmokoms, jei sveikesni žmonės atsisakytų savo polisų.

Reakcija į nutarimą

Didesniame Nešvilio rajone yra šimtai sveikatos priežiūros įmonių, o reakcija buvo greita ir teigiama. Vietinių HCA ir LifePoint akcijos po šios naujienos šoktelėjo keliais procentiniais punktais – priešingai nei prieš savaitę, kai akcijos šiek tiek paveikė gandus apie sprendimą.

Problema kyla dėl vieno įstatymo skirsnio kalbos, kurioje vartojamas žodis „turi“, o tai reiškia, kad valstybės privalo laikytis įstatymų. Tačiau federalinė vyriausybė gali paskatinti, bet ne priversti valstijas priimti federalinį įstatymą.

"Mokesčių kreditų nebuvimo ir neveiksmingo draudimo reikalavimo derinys gali įstumti valstybės individualaus draudimo rinką į mirties spiralę. Neįtikėtina, kad Kongresas norėjo, kad įstatymas veiktų tokiu būdu", – rašė Robertsas.

Kontroliuokite savo savijautą ir drąsiai apsipirkite oficialioje Hondrostrong svetainėje šiandien.

Prie Robertso prisijungė Anthony Kennedy, Ruth Bader Ginsburg, Stephenas Breyeris, Sonia Sotomayor ir Elena Kagan. Skirtingą nuomonę parašė Antoninas Scalia, o prie jos prisijungė Clarence’as Thomasas ir Samuelis Alito. Žodiniai argumentai buvo išklausyti Vašingtone kovo 4 d.

„Dažnai gyvenime, kaip suformuluojate klausimą, tampa nepaprastai svarbu ir, manau, šiuo atveju lemiamas rezultatas“, – sakė Vanderbilto universiteto universiteto profesorius Jamesas F. Blumsteinas.

Robertsas įvertino kalbą, atsižvelgdamas į didesnę sveikatos priežiūros sistemą ir milijonus turinčių draudimą, pripažindamas sumaištį, kuri gali kilti žiūrint tik į įstatymo konstrukciją.

"(Vartotojai) lankėsi biržoje geranoriškai, užsiregistravo. Nepaisant to, kad ją supa politika, ką reikia daryti? Gerbkite įsipareigojimą iš politinės, Aukščiausiojo Teismo perspektyvos", – sakė konsultacijų įmonės generalinis direktorius Fletcheris Lance’as. Šiaurės aukštumos.

Scalia nesutinkant teigė: "Pagal visas įprastas aiškinimo taisykles, trumpai tariant, vyriausybė turėtų pralaimėti šią bylą. Tačiau atrodo, kad įprastos aiškinimo taisyklės visada pasiduoda pagrindiniam dabartinio Teismo principui: Įperkamos priežiūros įstatymas turi būti išsaugotas. “.

Atsižvelgdama į ACA kelionių į Aukščiausiąjį Teismą skaičių, Scalia rašė: „Turėtume pradėti vadinti šį įstatymą SCOTUScare“.

Valstybės diskusija

Tenesis yra viena iš 34 valstijų, kurios nusprendė leisti federalinei vyriausybei valdyti sveikatos draudimo biržą.

Kai kurios valstijos, įskaitant Arkanzasą, siekė leidimo keistis valstybėmis, tikėdamiesi sprendimo. Tačiau gubernatorius Billas Haslamas nusprendė palaukti, kol pamatys teismo sprendimą, nes „sukurti tą valstybės biržą nebus lengva, pigu ar greita“.

"Esu nustebęs. Iš tikrųjų maniau, kad jie valdys kitaip", – ketvirtadienį žurnalistams sakė Haslamas.

"Antra, esu nusivylęs ta prasme, kad tikrai maniau, kad tai buvo galimybė pataisyti kai kuriuos pažeidimus įstatyme, ir maniau, kad tai buvo galimybė tuos dalykus išspręsti. Trečia, džiaugiuosi, kad tiems žmonėms, kurie dabar turi draudimo subsidijas, ir draudimo bendrovėms, kurios turi labiau nuspėjamą aplinką veikti.

Netikrumas, susijęs su artėjančiu sprendimu, paskatino kelias valstybes be mainų imtis veiksmų kuriant mainus.

Įperkamos priežiūros įstatymo pradžioje Tenesis svarstė, kaip sukurti biržą, kuriai vadovauja TennCare padalinys, tačiau galiausiai nusprendė tam nepritarti.

Sprendimo dienos labai laukė visa pramonė ir daugelis tokių, kaip Levine’as, kurie pasitiki kreditais, kad sveikatos priežiūra būtų prieinama.

"Jei turite prieinamą aprėptį, jis jaučiasi gana gerai. Tai gana gerai jaučiasi net jauniems nenugalimiems", – sakė Shannon Goff Kukulka, "Waller Lansden Dortch & Davis" partneris.

Sprendimas suteikė aiškumo, kaip elgsis sveikatos priežiūros rinka, išvengiant to, ką prognozavo HCA destabilizacija.

"Labai džiaugiamės teismo sprendimu. Kaip jau minėjome anksčiau, remiame pastangas, kurios pagerintų prieigą, suteikdami įperkamą draudimą neapsidraudusiems asmenims", – sakė HCA atstovas Edas Fishboughas.

Tenesyje nedelsiant reaguojama į raginimą atnaujinti diskusijas dėl „Insure Tennessee“ – draudimo plėtros programos naudojant Medicaid finansavimą, kuri du kartus buvo nužudyta dviejuose valstijos Senato komitetuose. Daugelis respublikonų lyderių norėjo atitolinti diskusijas iki sprendimo King, sakydami, kad per anksti priimti Tenesio draudimą, kai kyla pavojus platesnei sveikatos draudimo mainų ateičiai.

„Mums palengvėja, kad šios šeimos gali ir toliau turėti sveikatos priežiūrą ir finansinę ramybę, kurią teikia sveikatos draudimas“, – sakė Tenesio teisingumo centro vykdomoji direktorė Michele Johnson. „Tačiau šis nutarimas verčia mus dar labiau suvokti, kad beveik 300 000 kitų Teneso gyventojų vis dar gyvena su pavojais ir baimėmis, kurie kyla dėl to, kad jie nėra apdrausti, vien dėl to, kad mūsų įstatymų leidėjas dar nepatvirtino gubernatoriaus Haslamo plano.

Prie šio pranešimo prisidėjo personalo žurnalistai Dave’as Boucheris ir Nate’as Rau bei praktikantas Reade’as Pickertas.

Susisiekite su Holly Fletcher telefonu 615-259-8287 arba per Twitter @hollyfletcher.

Tačiau iššūkiai, su kuriais susiduria mažos ar kaimo ligoninės, skiriasi nuo didesnių miestų ligoninių, todėl bendrovė verčia galvoti, kaip geriausiai veikti ligoninių rinkoje, kurią vis labiau apibrėžia geografija ir gyventojų skaičius.

"Mes stengiamės mąstyti strategiškai kaip įmonė… kaip galvojome apie savo ligonines savo portfeliuose. Mums tai buvo labai prasminga", – sakė Smithas. "Akivaizdu, kad rinkoje yra vietos ne miesto ligoninėms ir yra daug galimybių."

Kokia bus „Quorum Health Corporation“ niša?

Smithas teigė, kad „Quorum Health Resources“, esama CHS dukterinė įmonė, valdanti ligonines, praėjusiais metais prarado kai kurias sutartis, nes valstybinės ligoninės buvo parduotos, visų pirma, pelno nesiekiantiems operatoriams.

CHS turėjo galimybę įvertinti ligonines kaip galimus įsigijimus, bet pasirinko prieš tai, nes ligoninės nesilaikė CHS tikslų kurti tinklus.

Tačiau „Quorum Health Corp.“ greičiausiai atliks namų darbus dėl konkretaus įsigijimo vertės.

„Manome, kad tai yra natūralus „Quorum“ tiekėjas“, – sakė jis. "(CHS) ketina suteikti daug išteklių, pvz., IT, kreditų surinkimo, darbo užmokesčio. Jie visų pirma bus sutelkti į įsigijimus. Manau, kad tai suteikia jiems aiškų konkurencinį pranašumą rinkoje."

Tikslas – iki metų pabaigos baigti darbą, kad „Quorum Health Corp.“ galėtų pradėti veikti kaip nepriklausoma įmonė pirmąjį ketvirtį.

Ką CHS darys su likusiu savo portfeliu po padalijimo?

CHS per pastaruosius kelerius metus pradėjo pirkti didesnes ligonines, kad galėtų kurti ligoninių tinklus, todėl padalijimas sustiprina savo dėmesį į ligoninių tinklų kūrimą didelėse, labiau miesto vietovėse, sakė Smithas. Kai „Quorum Health Corp.“ bus atskirta, CHS vis tiek priklausys, valdys arba nuomos apie 160 ligoninių.

ACA pakeitė sveikatos draudikų, ligoninių ir vartotojų sąveiką. Sveikatos draudikai vis dažniau ieško patikimų tinklų, kuriuose būtų daug ligoninių ir paslaugų teikėjų, su kuriais būtų galima sudaryti sutartis.

CHS stengsis naršyti naujame kraštovaizdyje.

Bendrovė nori pasinaudoti privalumais kurdama gydytojų praktikos ir ligoninių sistemas, kad galėtų geriau derėtis dėl tarifų su draudikais.

"Perkame didesnes ligonines ir kuriame tinklus. Turime 11 tinklų visoje šalyje ir toliau sutelksime dėmesį į strategiją, susijusią su dideliais tinklais", – sakė Smithas. „Štai kas vyksta šiose vidutinėse ir didelėse metropolinėse zonose, nes šie tinklai tampa labai svarbūs.

Ką tai reiškia Nešviliui?

Dėl sandorio Midstate atsiras dar vienas ligoninių operatorius, kuris gali pasigirti sveikatos apsauga kaip kelių milijardų dolerių vertės pramone, kurioje dirba šimtai tūkstančių.

Bendrovė aktyviai ieško vietų savo būstinei, o Smithas tikisi, kad pasibaigus padalijimui valdymo įmonės darbuotojai persikels į nuolatines patalpas.

„Geros naujienos Nešviliui yra tai, kad tai dar viena akcinė bendrovė“, – sakė jis ir pridūrė, kad tai bus „dar vienas naujų darbo vietų šaltinis“.

Naujos įmonės vadovas bus iš CHS. Tiek „Quorum Health Corp.“, tiek panašiai pavadinta valdymo įmonė turės porą šimtų darbuotojų.

Bendrovė neseniai paskelbė apie planus plėstis iš savo Franklino universiteto į naują vietą Antiochijoje.

Susisiekite su Holly Fletcher telefonu 615-259-8287 arba per Twitter @hollyfletcher.

Kiti įrankiai padės vartotojams išanalizuoti, kaip priemokos padidėjimas paveiks jų piniginę. Mėnesinis įmokų padidėjimas Tenesio antrosios mažiausios kainos sidabro planui turėtų padidėti 23,4 proc., o 2016 m. šalies vidurkis yra 7,5 proc. Šis padidėjimas yra vienas didžiausių šalyje.

Sveikatos draudimo planų dekodavimas: žodynas

Vartotojai galės įvertinti savo išlaidas, susijusias su kiekvienu planu.

Antrasis pigiausias sidabro planas yra etalonas, pagal kurį nustatomos mokesčių kreditai. Daugeliui, turinčių teisę gauti subsidiją, kreditas padidės, nes Tenesio bazinė mėnesinė įmoka didėja. Daugiau nei 80 procentų tų, kurie 2015 m. įstojo į Tenesį, turėjo teisę gauti subsidiją.

HHS paskelbė šiuos tenesiečių pavyzdžius:

  • 27 metų žmogus, uždirbantis 25 000 USD per metus, vidutiniškai gaus 95 USD per mėnesį mokesčių kreditą, palyginti su 48 USD 2015 m.
  • Keturių asmenų šeima, kurios pajamos siekia 60 000 USD per metus, vidutiniškai gaus 448 USD per mėnesį mokesčių kreditą, palyginti su 285 USD 2015 m.

Daugelis nežino, kad yra subsidijų, skirtų išlaidoms kompensuoti, sakė Flowersas.

Šiemet pirmą kartą visose 95 apskrityse žmonės galės susitikti su asmeniu, kuris padėtų jiems užsiregistruoti, sakė Flowersas. Tenesio sveikatos departamentas padės žmonėms naršyti, sakė jis.

"Tai ta pati strategija. Mes tik ja remiamės kiekvienais metais", – sakė Flowersas. „Tikrai susitinkama su neapdraustais žmonėmis ten, kur jie yra.

Susisiekite su Holly Fletcher 615-259-8287 ir Twitter @hollyfletcher.

DAUGIAU INFORMACIJOS

  • Peržiūrėkite planus adresu https://www.healthcare.gov/
  • Galite susisiekti su „Get Covered Tennessee“ internetu (http://www.getcoveredtenn.org/) arba telefonu (1-844-644-5443), kad susitartumėte su kuo nors jūsų vietovėje, kuri jums padės nemokamai.

Draudikai teigia, kad tyrimai yra labai svarbūs ACA pasirinkimui

Tenesio ACA palūkanų normos padidinimas yra vienas didžiausių JAV

Premija

Mėnesinis mokestis, mokamas sveikatos draudikui, kad būtų išlaikytas planas. Tai panašu į „Netflix“ imamą mėnesinį mokestį, išskyrus tai, kad jūs taip pat mokėsite bent už kai kurias sveikatos priežiūros paslaugas, kurias naudojate.

Išskaitoma

Pinigai, kuriuos turite sumokėti už sveikatos priežiūros paslaugas, kol jūsų draudimo bendrovė atsiims skirtuką. Pavyzdžiui, tai gali būti 150 arba 6 500 USD, priklausomai nuo plano. Už paslaugas paprastai atsiskaitoma po apsilankymo.

Bendra taisyklė: kuo didesnė franšizė, tuo mažesnė mėnesinė įmoka, nes už paslaugas mokate daugiau. Kuo mažesnė jūsų išskaita, tuo didesnė mėnesinė įmoka. Jūs turite sumokėti anksčiau nei sveikatos draudikas.

Jūs taip pat turite vieną iš jų savo automobilio ir būsto draudimo polisuose. Skirtumas yra tas, kad tikriausiai naudojatės sveikatos draudimu daugiau nei automobilio draudimu, nebent esate tikrai blogas vairuotojas. Tokiu atveju tikrai reikia žinoti, kas yra franšizė.

Maksimalus / limitas iš kišenės

Pinigai, kuriuos išleisite, jei turėsite krūvą sveikatos priežiūros sąskaitų ir liksite tinkle. Turguje parduodamuose planuose ji apima frančizę, bendrą draudimą ir įmokas.

Nemanykite, kad tai yra didžiausia suma, kurią sumokėsite už sveikatos priežiūrą per metus. Greičiausiai į jį neįtrauktos mėnesinės įmokos, mokesčiai už apsilankymą ne tinklo paslaugų teikėjo ar recepto išlaidų.

Tinklas

Paslaugų teikėjai, ligoninės ir įstaigos, su kuriomis yra sudaryta draudimo sutartis. Tai yra tie, kurie priima jūsų draudimą. Patikrinkite, ar paslaugų teikėjas, paprastai pirminės sveikatos priežiūros gydytojas arba slaugytojas, yra tinkle, jei esami santykiai jums svarbūs.

Contents